Відбулося засідання 27 сесії Затишанської селищної ради

Дата: 05.07.2019 14:27

2 липня 2019 року відбулося засідання 27 сесії Затишанської селищної ради . Виконавчим апаратом селищної ради підготовлено на розгляд 28 питань. Усі питання було розглянуто та прийнято відповідні рішення. Так, за рішенням сесії прийнято рішення про створення комунального закладу позашкільної освіти "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа" та затверджено її Статут. Відповідно депутатами розглянуто питання щодо структури вище вказаного закладу та упорядкування умов оплати праці. Заклад створено з метою зміцнення здоров'я, формування здорового способу життя і гармонійного фізичного розвитку дітей та молоді, забезпечення зайнятості їх у позаурочний час. Також депутати селищної ради прийнято рішення щодо внесення змін у структуру та штатний розпис Затишанського комунального підприємства "Господар". Зміни передбачали введення додаткових посад водія, тракториста та інженера з охорони праці. Під час розгляду питань порядку денного депутати схвалили проект договору про співробітництво з Великомихайлівською ОТГ у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи "Великомихайлівський інклюзивно-ресурсний центр". Було прийнято рішення щодо затвердження ставок податків на 2020 рік, продовжено дію контракту з директором Затишанського комунального підприємства "Господар" тощо.