Рекордний ремонт доріг

Дата: 03.06.2019 10:40

Рекордний ремонт доріг

Фото без опису

Цього року чимало коштів буде витрачено на ремонт доріг на території Затишанської ОТГ.

Найбільш масштабним стане налагодження нормального сполучення між селищем Затишшя та селом Торосове. А це близько 18 кілометрів.

На цьому шляху в кожному населеному пункті проляже асфальт. Влада громади також міркує над тим, як полагодити дороги між населеними пунктами, аби в будь-яку негоду люди могли дістатися до центральної садиби ОТГ та у зворотному напрямку.

– Перед виборами я пообіцяв людям, що дорога між Затишшям і Торосовим буде обов’язково, тож маю виконати свою обіцянку, хоч багато хто і не повірив цим словам, – зауважив Геннадій Топольницький.

Також буде заасфальтовано декілька вулиць у селищі Затишшя – по Гагаріна, Пушкіна, Ватутіна, Суворова (частково) та інших.

Рубрика:

Влада