Оновлено шкільне подвір’я

Дата: 03.06.2019 10:39

Учні та педагоги Торо­сівського навчально-виховного комплексу провели свято Останнього дзвоника на оновленому шкільному повір’ї – тут все встелено тротуарною плиткою.

Роботи виконувалися за рахунок коштів обласного бюджету та співфінансування зі скарбниці Затишанської ОТГ. Такий тандем став можливим завдяки сприянню депутата Одеської обласної ради Микити Кузькевича.

Загалом впорядковано 1200 квадратних метрів шкільного двору.

Але жителі села Торосове вирішили не зупинятися на цьому і виступили з пропозицією замінити ще й ворота в огорожі навчального закладу. Від керівництва громади місцевим умільцям треба лише матеріали – а сам виріб вони зроблять власноруч. Така активність, відповідальність і бажання бути корисними своєму селу тільки підтримуються владою громади. Тож зовсім скоро двір школи стане ще привабливішим.

На знімку: останній дзвоник на новому дворі школи

Рубрика:

Влада