Відлунав останній дзвоник у навчальних закладах громади

Дата: 27.05.2019 14:53

В навчальних закладах Затишанської селищної ради відбулось свято останнього дзвоника:

24 травня – в Торосівському навчально-виховному комплексі;

25 травня – в Затишанському навчально-виховному комплексі.

З закінченням шкільного року учнів вітали директора навчально-виховних комплексів Годовенко Наталія Олексіївна та Єремчук Тетяна Анатоліївна, які вручили їм грамоти за успіхи у навчанні. Долучилися до вітань гості: Геннадій Миколайович Топольницький, голова Затишанської селищної ради, та Олена Камалівна Мирзакірова, начальник управління з питань освіти, культури та молодіжної політики селищної ради. Вони прибули на свято не з порожніми руками і також вручили нагороди. Привітала учнів як Торосівського так і Затишанського навчально-виховного комплексу помічник народного депутата Верховної Ради України О. Пресмана Валентина Олександравна Крилова. В Торосівському НВК на святі був присутній депутат Одеської обласної ради Микита Дмитрович Кузькевич.