Голова Затишанської селищної ради прозвітував перед громадою про проведену роботу у 2018 році

Дата: 20.02.2019 10:28

Традиційно, 15 лютого 2019 року в приміщення Будинку культури смт. Затишшя відбулись загальні збори громадян на яких голова селищної ради Геннадій Миколайович Топольницький довів до відома присутніх звіт про проведену роботу у 2018 році, як результат злагодженої праці голови, працівників виконавчого апарату, депутатського корпусу селищної ради та депутатів обласної і Верховної рад.

Під час своєї доповіді Геннадій Миколайович ознайомив з організаційною роботою ради та виконавчого апарату, детально зупинився на питанні виконання повноважень у галузі бюджету, фінансів та поінформував, що зроблено для покращення соціально-економічного та культурного розвитку громади, поділився думками щодо подальшого життя та розвитку громади. По завершенню виступу голови, учасників зборів мали змогу поспілкуватися  з головою та працівниками виконавчого апарату, порушити питання, що потребують нагального вирішення та внести свої пропозиції до Плану розвитку.