ВШАНУВАЛИ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

Дата: 15.02.2019 12:48

Ти – вічний біль ,Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокішій

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей

Не всі вернулися сини із тих ночей…

Вже багато літ, як прийшли назад додому,

Та до цих пір чує душа війни оскому,

Та до цих пір  ще стогнуть ночі, ниють рани,

А у снах – «духи» налітають, мов шайтани.

День  вшанування  учасників  бойових дій на території  інших  держав  та  річниця  виводу  радянських  військ  з  Афганістану – особливий день у житті воїнів, які виконували інтернаціональний обов'язок  на території 26 країн світу.

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який відзначають 15 лютого, в приміщенні Затишанського Будинку культури смт. Затишшя працівниками управлінням з питань освіти, культури та молодіжної політики селищної ради і КЗ «Затишанський Будинок культури» організовано зустріч голови селищної ради Г. М. Топольницького з воїнами-інтернаціоналістами.  Під час своєї промови голова селищної ради висловив подяку за мужність і героїзм, проявлені в ході бойових дій, і вірність обов'язку.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і в зв'язку із знаменною датою голова селищної ради Г. М. Топольницький разом з начальником управління з питань освіти, культури та молодіжної політики селищної ради О. К. Мирзакіровою  вручили воїнам – інтернаціоналістам подарунки від виконавчого апарату та депутатського корпусу.

Присутні на зустрічі учасники вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Завершився захід святковим концертом, який підготували працівники КЗ «Затишанський Будинок культури» та аматори.