В Затишанському комунальному підприємстві «Господар» поповнено машинно-тракторний парк спеціалізованою технікою.

Дата: 02.10.2018 11:56

02 жовтня 2018 року в Затишанському комунальному підприємстві «Господар» машинно-транспортний парк збільшено на одну одиницю спеціалізованої техніки. З метою покращення матеріально-технічної бази комунального підприємства Затишанська селищна рада придбала асенізаційний автомобіль вартістю 910,0 тис.грн.  Закупівлю нового транспортного засобу спеціалізованого призначення для комунального підприємства здійснено після проведення тендерних торгів та на умовах співфінансування : 741,8 тис.грн. – кошти інфраструктурної субвенції, 168,2 тис.грн. – кошти місцевого бюджету.

З придбанням нового транспортного засобу КП «Господар» розпочне надавати послуги з викачки нечистот з вигрібних ям та перевезення таких субстанцій як вода, бруд. Розширення надання комунальних послуг населення громади та придбання нової спеціалізованої техніки дає можливість покращити економічний стан підприємства та якісно і вчасно виконувати роботи, пов’язані з поліпшенням умов для проживання жителів населених пунктів громади, забезпечити санітарне та епідеміологічне благополуччя населення, утримання в належному стані територій, дотримання чистоти та порядку в населених пунктах, що входять до юрисдикції Затишанської селищної ради. Крім того, зменшаться витрати на оренду спецтехніки з району.