12 вересня 2018 року відбулось пленарне засідання позачергової  20 сесії Затишанської селищної ради сьомого скликання

Дата: 24.09.2018 11:14

12 вересня 2018 року о 12.00 год. в актовій залі Затишанської селищної ради відбулось пленарне засідання позачергової  20 сесії селищної ради сьомого скликання. У засіданні взяли участь 13 депутатів із 21.  Запрошені: Клапатюк В. Г., заступник голови селищної ради; Петренко С. А., керуючий справами виконавчого апарату селищної ради; Галишина Н. А., спеціаліст відділу з питань земельних відносин, архітектури та ЖКГ селищної ради. Присутній виконуючий обов’язки голови Захарівської районної ради Іванов В. М.

На початку засідання виконуючий обов’язки голови Захарівської районної ради Іванов В. М. повідомив, що відповідно до розпорядження голови Одеської обласної ради від 23 серпня 2018 року № 1012/2018-ОР «Про нагородження з нагоди Дня незалежності України» за багаторічну сумлінну працю вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічний і культурний розвиток та з нагоди Дня незалежності України голову Затишанської селищної ради Топольницького Г. М. нагороджено Почесною відзнакою Одеської обласної ради.

Іванов В. М., зачитав розпорядження голови Одеської обласної ради Урбанського А. І. та вручив голові селищної ради Почесну відзнаку з відповідним посвідченням.

Згідно із порядком денним депутатами розглянуто наступні питання та прийнято відповідні рішення:

1. Про внесення змін до рішення Затишанської селищної ради від 20 червня 2018 року     № 382/1 – VІІ «Про встановлення  ставок податку на майно в частині плати за землю та затвердження Положення про оподаткування платою за землю на території Затишанської селищної ради на 2019 рік».

2. Про внесення змін до рішення Затишанської селищної ради від 12 липня 2017 року      № 132/1 – VІІ «Про встановлення  ставок податку на майно в частині плати за землю та затвердження Положення про оподаткування платою за землю на території Затишанської селищної ради на 2018 рік»

3. Про надання дозволу на розроблення  детального плану території в межах селища Затишшя   Захарівського району Одеської області з метою розміщення амбулаторії   загальної практики сімейної медицини

4. Про внесення змін до рішення Затишанської селищної ради від 22 грудня 2017 року № 238/1-УІІ «Про бюджет Затишанської селищної ради на 2018 рік»

5. Про внесення змін до рішення Затишанської селищної ради від 22.12.2017 року № 252/1-VII «Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчого апарату Затишанської селищної ради,видатків на  його утримання в 2018 році»