Голові Затишанської селищної ради Захарівського району Одеської області вручено Почесну відзнаку Одеської обласної ради.

Дата: 24.09.2018 10:39

12 вересня 2018 року під час пленарного засідання позачергової двадцятої сесії Затишанської селищної ради сьомого скликання виконуючий обов’язки голови Захарівської районної ради Іванов В. М. вручив голові селищної ради Топольницькому Г. М. Почесну відзнаку Одеської обласної ради.

Почесною відзнакою Одеської обласної ради голову Затишанської селищної ради нагороджено відповідно до розпорядження голови Одеської обласної ради від 23 серпня 2018 року № 1012/ 2018-ОР «Про нагородження з нагоди Дня незалежності України» за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічний і культурний розвиток та з нагоди Дня незалежності України.