На території громади вшанували матерів

Дата: 21.05.2018 11:49

Велике і прекрасне слово - Мати.
Від нього все на світі - навіть світ.
О, як їй легко на руках тримати
Дитину, як найвищий заповіт.
Нехай повік благословенна буде та
Чиї нас руки пестять і лілеють,
З чийого серця щедрість, простота
Й струмки добра ніколи не міліють

Напередодні великого свята - Дня матері, 11 травня поточного року в Будинку культури смт. Затишшя та 12 травня в Будинку культури с.Торосове відбулись урочистості та святкові концерти, які організовані працівниками КЗ "Затишанський Будинок культури" та проведені за участю аматорів, вихованців дошкільних закладів та учнів навчальних закладів Затишанського і Торосівського навчально-виховних комплексів.
За невтомну материнську відданість, любов і турботу, вагомий внесок у відповідальну і благородну справу - виховання дітей та з нагоди свята голова Затишанської селищної рад Г. Топольницький відзначив матерів Падяками та привітав квітами:
у номінації "Багатодітна мати" - мати-героїню Ворнікой Галину Михайлівну;
у номінації "Співуча мати" - аматора Будинку культури смт. Затишшя Гладинюк Тетяну Митрофанівну;
у номінації "Мати-майстриня" - рукодільницю Васьків Галину Володимирівну;
у номінації "Активна мати" - депутата Захарівської районної ради Стижак Ніну Іванівну;
у номінації "Милосердна мати" - мати-героїню, бабусю - опікуна - Гураль Катерину Олександрівну