Заходи з вирішення питання щодо відкриття аптеки (аптечного пункту) в смт.Затишшя, яке порушували жителі під час зустрічі з народним депутатом Верховної Ради України О. С. Пресманом

Дата: 06.12.2017 14:56

З метою вирішення питання щодо відкриття аптеки або аптечного пункту до Затишанської селищної ради 06 грудня 2017 року прибув менеджер з питань розвитку мережі аптек «Доброго дня» компанії «ФАРМАСТОР». Заступник голови селищної ради та представник вищеназваної компанії здійснили огляд приміщень для розміщення аптеки (аптечного пункту) в смт. Затишшя, обговорили перспективи та можливості щодо вирішення даного питання. Про прийняте рішення керівництвом компанії «ФАРМАСТОР» селищну раду буде повідомлено додатково.