Виїзний семінар з безробітними громадянами

Дата: 17.11.2017 14:21

За ініціативи Захарівського районного центру зайнятості відбувся виїзний  семінар з безробітними громадянами на базі Затишанської селищної ради. Головною метою проведення виїзного заходу було інформування незайнятого населення про перспективи розвитку громади та зайнятості її громадян. Під час семінару керуючий справами виконавчого апарату Затишанської селищної ради С. Петренко презентувала проект Програми зайнятості Затишанської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки. Доповідач довела до відома можливості працевлаштування громадян та перспективи економічного розвитку громади.