Ремонт у Торосівському навчально-виховному комплексі

Дата: 17.08.2017 13:47

16 серпня 2017 року голова селищної ради Топольницький Г. М., начальник управління з питань освіти, культури та малодіжної політики селищної ради Мирзакірова О. К., спеціаліст управління з питань освіти, культури та молодіжної політики селищної ради Чумак Л. О. та спеціаліст з правових та організаційно-кадрових питань селищної ради Петренко С.А. проінспектували хід проведення ремонтних робіт у Торосівському навчально-виховному комплексі. Вони побували як у дошкільному підрозділі, так і у навчальному закладі.

У дошкільному підрозділі проведено заміну вхідних дверей та поточний ремонт кімнат (пофарбовано підлогу,стіни).

У навчальному закладі добігає кінця капітальний ремонт спортивної зали, облаштовано ігрову та навчальну кімнати для групи коротривалого перебування, у всіх навчальних класах пофарбовані стеля, стіни та підлога. Проведено частково заміну старих вікон, на нові енергозберігаючі. Завершується ремонт вчительської та кабінету директора.

Резюмуючи огляд ремонтних робіт у Торосівському навчально-виховному комплексі, Топольницький Г. М.  зазначив, що зроблено великий обсяг робіт як у дошкільному,  так і шкільному навчальних закладах.