Відбулось засідання тринадцятої сесії селищної ради

Дата: 30.01.2018 11:56

25 січня 2018 року о 12.00 год. в актовій залі Затишанської селищної ради відбулось пленарне засідання тринадцятої сесії сьомого скликання селищної ради.

На засіданні сесії були присутні 17 депутатів із 22. Згідно із висновками та рекомендаціями постійних комісій селищної ради до порядку денного для розгляду внесено 30 питань:

1. Про звіт щодо виконання бюджету Затишанської селищної ради за 2017 рік

2. Про звіт щодо виконання Плану (програми) соціально-економічного та культурного розвитку Затишанської селищної ради за 2017 рік

3. Про внесення змін до рішення № 238/1-VIIвід 22.12.2017р. «Про бюджет Затишанської  селищної ради на 2018 рік»

4. Про затвердження розпоряджень голови селищної ради, виданих в міжсесійний період.

5. Про виділення коштів на придбання шкільного автобусу для закладів освіти Затишанської селищної ради.

6. Про внесення змін до рішення № 132/1-VII від 12.07.2017р. «Про встановлення податку на майно в частині плати за землю та затвердження Положення про оподаткування платою за землю на території Затишанської селищної ради на 2018 рік»

7. Про внесення змін до рішення сесії Затишанської селищної ради № 125/1-VII від 12.07.2017р. «Про затвердження Плану (програми) соціально-економічного та культурного розвитку Затишанської селищної ради на 2017-2018 роки»

8. Про затвердження Програми місцевих стимулів для медичних працівників Затишанської селищної ради на 2018-2022 роки

9. Про затвердження Програми місцевих стимулів для педагогічних працівників Затишанської селищної ради на 2018 - 2022 роки

10. Про взяття на баланс Затишанської селищної ради гідротехнічної споруди водного об’єкту (ставка) в смт. Затишшя

11. Про взяття на баланс Затишанської селищної ради спортивного стадіону в смт. Затишшя

12. Про внесення змін до рішення сесії Затишанської селищної ради № № 993-VI від 30.01.2015р. «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади Затишанської селищної ради»

13. Про внесення змін до рішення сесії Затишанської селищної ради № 252/1-VII від 22.12.2017р. «Про затвердження структури та штатної чисельності виконавчого апарату Затишанської селищної ради,видатків на  його утримання у 2018 році»

14. Про внесення змін до рішення сесії Затишанської селищної ради № 87/1-VII від 12.04.2017р. «Про затвердження штатного розпису Затишанського КП «Господар»

15. Про надання житлового будинку по вул. Медиків.2 в смт.Захарівка Захарівського району Одеської області за договором найму соціального житла.

16. Про надання житлового будинку по вул. Вишневій,15 в с. Перехрестове Захарівського району Одеської області за договором найму соціального житла.

17. Про надання квартири № 1 по вул. 1 Травня, 41 в смт.Захарівка Захарівського району Одеської області за договором найму соціального житла.

18. Про надання квартири № 1 по вул. Привокзальній, 1б в смт.Затишшя Захарівського району Одеської області за договором найму соціального житла.

19. Про внесення змін до рішення сесії Затишанської селищної ради № 74/1-VII від 17.03.2017р. «Про передачу майна в господарське відання Затишанському КП «Господар»

Земельні питання розглянуті в кількості – 11.

Крім того, по завершенню питань порядку денного, розглянуто питання щодо подання е-декларацій депутатами селищної ради. Увагу депутатів звернуто на те, що з метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування та в подальшому подачі е-декларації необхідно обов’язково:

• перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана в електронному кабінету Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;
  • перевірити термін дії та працездатність електронного цифрового підпису.

Робота депутатів в пленарному засіданні сесії селищної ради проходила злагоджено та була продуктивною і конструктивною. Всі питання порядку денного розглянуто протягом двох годин.