Дата: 21.02.2018 11:52

До Дня Героїв Небесної Сотні в закладах освіти і культури Затишанської об’єднаної територіальної громади  пройшли заходи, присвячені вшануванню подвигу українців, загиблих під час Революції Гідності.   Працівники КЗ «Затишанський Будинок культури» організували та провели вечір-пам’яті «Хто помирає в боротьбі – в серцях живе».

В бібліотеках закладів освіти та культури підібрано матеріали та оформлено тематичні полиці. У навчально-виховних комплексах пройшли тематичні уроки історії, інформаційні години та уроки мужності