Відзначили День Гідності і Свободи

Дата: 21.11.2017 10:26

21 листопада 2017 року в смт. Затишшя біля обеліску загиблим воїнам відбулись урочистості  з нагоди Дня Гідності і Свободи.

День Гідності і Свободи в Україні відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та  Революції Гідності 2013 року. Наш святий обов’язок згадати у цей день всіх Героїв, які виборювали свободу України і віддали свої життя за краще майбутнє рідного народу. У їх кагорті - герої Небесної Сотні та українські вояки, які загинули під час антитерористичної операції на сході України. Це ті молоді патріоти, які боролися за честь, справедливість та гідність українського народу.  Ми не повинні, не маємо права забути про це і нехай їхня жертовність не стане даремною. Герої сьогодення поклали свої голови за мирну Україну для нас і для прийдешніх поколінь.  Під час заходу пам’ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання. Прозвучав Гімн Майдану за Небесною Сотнею та пісня «Прощай мамо». Далі учасники заходу відвідали виставку в бібліотеці для дорослих КЗ «Затишанський Будинок Культури».

*********************

Небесній Сотні – шана й молитви.

За чисті душі, що злетіли в небо

Їм шлях високий Боже освяти

І в мирі, Господи, прийми до себе.

***********

Українці, не дайте зламати свою гідність і честь, не дайте топтати своє прагнення жити достойно у вільній державі.

В пам'ять тих, хто загинув Вічна їм слава…..

Вічна їм слава…….

Фото без опису        Фото без опису             Фото без опису         Фото без опису        Фото без опису       Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису