Прийнято рішення розробити Стратегію розвитку Затишанської ОТГ

Дата: 27.02.2018 10:07

У понеділок, 26 лютого 2018 року о 12.00 год. в актовій залі Затишанської селищної ради відбулось перше засідання Робочої групи зі стратегічного планування у Затишанській громаді. Засідання робочої групи відбувалось за сприянням голови Затишанської селищної ради Г. М. Топольницького та під головуванням радника з регіонального розвитку Одеського центру розвитку місцевого самоврядування В. І. Бондарука. Розгляд питань відбувався за тим порядком денним:

- Про необхідність розробки стратегічного плану розвитку Затишанської ОТГ та сприяння діяльності Робочої групи зі стратегічного планування розвитку громади. (Доповідач Топольницький Г. М.)

- Огляд процесу стратегічного планування Затишанської ОТГ (доповідач Бондарук В. І.)

- Розгляд документів для створення соціально-економічного аналізу Затишанської ОТГ (Доповідач Бондарук В. І.)

- Опитування підприємців та мешканців громади. Огляд питань, пов’язаних з організацією опитування (Доповідач Бондарук В. І.)

- Подальші кроки – загальний огляд графіку роботи із стратегічного планування (Доповідач Топольницький Г. М., Бондарук В. І.)

За результатами розгляду питань порядку денного Робоча група прийняла рішення розробити Стратегію розвитку Затишанської ОТГ терміном на 5 років та провести заходи щодо виконання першого етапу стратегічного планування – це збір вихідних даних  і проведення аналізу.