22 лютого 2018 року відбулись загальні збори жителів с. Торосове

Дата: 27.02.2018 09:40

На прохання жителів с. Торосове та відповідно до рішення виконавчого комітету селищної ради від 16 лютого 2018 року № 27 «про скликання загальних зборів громадян, жителів сіл Торосове, Володимирівки, Малорошеве, Іванівки» 22 лютого 2018 року в Будинку культури с. Торосове о 14.00 годин відбулись загальні збори громадян. На порядку денному загальних зборів був звіт голови Затишанської селищної ради Г. М. Топольницького та виконавчого комітету про роботу за 2017 рік, перспективний план розвитку Затишанської ОТГ. Під час свого звіту Геннадій Миколайович Топольницький розповів про роботу депутатського корпусу та виконавчого апарату селищної ради за 2017 рік та  заходи, що вживались для покращення соціально-економічного та культурного розвитку громади. Голова громади детально поінформував присутніх про находження коштів до бюджету селищної ради з території колишньої Торосівської сільської ради та видатки, які направлені на розвиток с. Торосове.