Затишани відзначили День селища

Дата: 21.11.2017 08:52

Добрим словом, щирою піснею та добірним гумором, 19 листопада затишани віддавали шану рідному селищу. Щирі слова привітань з днем народження рідного селища лунали цього дня від керівника громади Геннадія Миколайовича Топольницького.  Завітали на свято у селище Затишшя і представники влади району – голова Захарівської районної ради В’ячеслав Анатолійович Думитрашко, помічник народного депутата Верховної Ради України О. Персмана Валентина Олекксандрівна  Крилова, депутати захарівської районної ради Ніна Іванівна Стрижак та Ольга Володимирівна Журавленко. Зокрема, голова районної ради В.А. Думитрашко  у своєму вітальному слові бажав усім перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій на благо територіальної громади та рідної України. А ще рясних врожаїв на хлібних нивах та у садах, гарного приросту у господарствах. «Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та розумінням від рідних і близьких. Божого Вам благословення. А селищу Затишшя – процвітання, стабільності та розвитку. Бути і надалі квітучим і красивим селищем, де життя кожної людини, кожної родини наповниться теплом, радістю і надією на краще!» – резюмував В. А. Думитрашко.

Під час урочистостей традиційно вітали найактивніших та найкращих представників громади, які беруть активну участь у функціонуванні школи, ФАПу, пошти, поліпшенні благоустрою тощо. Традиційні віншування були й на честь подружніх пар, вітали також молодят, які побралися в цьому році. Вітання отримали іменинники, ювіляри, родини, які саме цього року поповнилися дітками.

Концертну програму для жителів селища та його гостей підготували працівника КЗ «Затишанський Будинок культури» разом з його аматорами, які майстерно декламували свої здібності та таланти. Чудови музичний подарунок подарували працівники Будинку культури с. Торосове.  Емоцій на святі вистачало. Кожен був задіяний у проведенні свята, адже селище – це велика родина, де як маленький селянин, так і дорослий робить свій маленький вклад для розвитку рідного краю.