НАЙВИЩА ЦІНА ЗА МИР

Дата: 15.03.2023 10:24

Трагічна реальність щодня вражає нас до глибини душі. Через війну в Україні ми стаємо учасниками і свідками того, як цвіт нашої нації сміливо виступив на боротьбу за мирне життя свого народу. І, на превеликий жаль, платить за це найвищу ціну

Небесне військо поповнилося ще одним нашим Героєм – 2 березня в бою за Україну, в місті Бахмут Донецької області, загинув житель села Торосове, солдат стрілецької роти Олександр Володимирович Бережок.

Йому назавжди 35 років. Народився 21 липня 1987 року в селі Торосове. Після закінчення 11 класів навчався в Одеському технікумі, здобув освіту електрозварювальника.

Потім була служба у Збройних Силах України.

До війни трудився робітником з комплексного обслуговування в Торосівській гімназії.

З перших днів повномасштабного вторгнення Олександр вступив до лав територіальної оборони. Згодом разом з побратимами ніс службу на Херсонському напрямку.

Його молоде життя обірвалося на лінії фронту під Бахмутом, при виконанні бойового завдання.

10 березня ми провели в останню дорогу загиблого захисника.

Біль, розпач та плач – на все село. Рвуться серця батьків, молодої дружини, двох малих синів, сестри, всіх рідних, близьких, односельців та жителів громади. Невимовно боляче назавжди прощатися з такими відданими синами України.

Разом з родиною, близькими, друзями у скорботі вся Затишанська громада…

Вічна пам'ять і слава Герою!