ГОТУЮЧИСЬ ДО СКЛАДНОЇ ЗИМИ

Дата: 20.10.2022 10:50

Як ми повідомляли раніше, Затишанська селищна рада придбала два нових котли для шкіл громади. Ці сучасні агрегати називають утилізаторами, адже вони можуть якісно працювати на будь-яких видах палива, у тому числі й на смітті.

Наприкінці вересня такий котел встановили у Торосівській гімназії, а днями – у Перехрестівській школі.

«У Торосовому не було особливих проблем з монтажем котла, адже при будівництві нової котельні ми завбачливо не споруджували дах, що дало можливість зручно встановити нове обладнання, – розповів голова громади Геннадій Топольницький. – А от у Перехрестовому були деякі труднощі. Дах ми не ризикнули рухати з місця, тому довелося розібрати частину стіни і через цей отвір прилаштовувати котел. Тут нам допоміг місцевий підприємець Олександр Безхлібний, який власною технікою розвантажив і установив опалювальний агрегат. Спасибі йому за це».

Найближчими днями спеціаліст підєднає новий котел до загальної системи, тож у будь-який момент буде можливість обігрівати Перехрестівську школу на альтернативних природному газу видах палива.